E-sport

[Football Manager 2021] Grywalna 3. liga + dodatki

Żadna gra nie przybliża Cię bardziej do marzenia o byciu prawdziwym menedżerem piłkarskim. Poczuj różnicę na boisku i poza nim w nowym FM22 z nowymi sposobami na rozwijanie drużyny i dążenie do zwycięstwa – tak jeden z najbardziej popularnych symulatorów opisuje Epic Games.

Dzięki społeczności FM Scout kibice Zawiszy Bydgoszcz mogą zamienić się miejscem z trenerem Piotrem Kołcem. Światło dziennie ujrzał dodatek zmieniający 3. ligę Polską w ligę grywalną.

Dodatek do pobrania TUTAJ.

Krzysztof Donarski (zawiszastats.pl) przygotował fix, facepack Klubu oraz logopack 3. ligi grupy 2. Dostępny TUTAJ.

Nowości w tym sezonie

ZNAJDŹ SWOJE MOCNE STRONY

Wykorzystuj te same analizy i metody raportowania, których używają prawdziwe kluby, w zupełnie nowym centrum danych. Stwórz własny panel główny, pełen ważnych statystyk, który pomoże Ci podjąć lepsze decyzje taktyczne i dotyczące rozwoju zawodników. Te z kolei przełożą się na sukces Twojego klubu.

AUTENTYCZNOŚĆ NA BOISKU

Obserwuj występy swoich piłkarzy, którzy dzięki ulepszonemu systemowi animacji prezentują się lepiej niż kiedykolwiek. Odnowiony system pressingu i zmiany w umiejętnościach zawodników sprawiają, że możesz wyznaczać tempo gry od pierwszego gwizdka, a rozgrywka jest bardziej realistyczna.

NAJLEPSZĄ OBRONĄ JEST ATAK

Postępuj zgodnie z trendem ostatnich kilku sezonów i przypisz zawodnikom rolę cofniętego środkowego obrońcy. Czy korzystanie z tej pozycji jest dla Ciebie standardem, czy też chcesz wprowadzić pewne innowacje, posiadasz teraz jeszcze więcej narzędzi, aby pokonać rywali i wypełnić gablotę z trofeami.

DRAMATYCZNE KOŃCÓWKI

Doświadcz wzlotów i upadków podczas jednego z najbardziej dramatycznych dni w piłkarskim kalendarzu. Odświeżona funkcjonalność pozwala doświadczyć nieprzewidywalności kulminacji okienka transferowego.

MISTRZOWSKA WSPÓŁPRACA

Nowe, realistyczne spotkania ze sztabem pozwalają całej ekipie działać w idealnej harmonii. Cotygodniowe raporty dotyczące treningów, skautingu, rozwoju piłkarzy i personelu umożliwią Twojej organizacji osiągnięcie nowych wyżyn.

KOLEJNE DODATKI

Stwórz wymarzonego menadżera lub menadżerkę za pomocą przerobionego kreatora i utrzyj nosa znajomym wynikami osiąganymi w ulepszonym trybie Fantasy Draft.

Po puchary!