Fundacja Rycerze Zawiszy organizuje V edycję akcji cegiełka!

„Od miesiąca stycznia zaczynamy kolejną, piątą już edycję naszej sztandarowej akcji niebiesko-czarna cegiełka. Tym razem celem naszej zbiórki jest zebranie funduszy na transfery, a pieczę nad przeprowadzeniem naszej inicjatywy będzie sprawować Fundacja Rycerze Zawiszy.

Każdy kto się dołoży do tego projektu, będzie miał swój udział w sprowadzeniu nowych zawodników do drużyny seniorów. Z góry zastrzegamy, że zebrane pieniądze będą przekazane na transfer danego zawodnika jak i opłatę jego kontraktu. Decyzję co do tego, ilu zawodników i jakich, będziemy mogli sprowadzić za zebrane środki zostawiamy zarządowi klubu.

Piąta odsłona akcji to pokaz jaką siłą naszego klubu są kibice, jak wiele mu dali od czasu reaktywacji w klasie B i jak wiele mogą mu jeszcze dać. Nasz nowatorski pomysł na sprowadzenie zawodników za środki od fanów jest dużym wyzwaniem, ale i też jeszcze większym skonsolidowaniem niebiesko-czarnej rodziny, bo czy to nie rewelacyjna sprawa móc za swoje ciężko zarobione pieniądze uczestniczyć w budowaniu zespołu, któremu się kibicuje?

Zawisza to od zawsze klub kibiców, kibiców, którzy wiele razy wyciągali Go z kłopotów i zawsze podawali Mu rękę, tak też będzie tym razem – w to, że się uda nie wątpi już chyba nikt. Kolejny raz prowadzimy także rywalizację fanclubów i dzielnic, bo odrobina „sportu” nikomu nie zaszkodzi.

Do boju Zawiszacy! Ciekawe kogo spotka tak wielki zaszczyt – zostania zawodnikiem klubu za pieniądze jego kibiców. Piąta odsłona naszej zbiórki potrwa do 10 marca.

Cena cegiełki w tej edycji to 30 pln. Dostępność:

– sklep Kibol – Pod Blankami
– sklep Octagon – Focha
– wyznaczone osoby na dzielnicach i w FC.

RAZEM BUDUJEMY POTĘGĘ”