MOJE KONTO
Polityka Prywatności
Regulamin Sklepu Internetowego
Klub

KEEZA – Gramy razem!

Tomadex S.C. od 17 lat jest wiodącym producentem akcesoriów kibicowskich w Unii Europejskiej. Współpracuje z największymi klubami i związkami sportowymi.


Sztandarowe produkty od Tomadex S.C dotarły już do największych klubów na świecie, a także do licencjonowanych podmiotów uprawnionych do dystrybucji pamiątek, jak Liga Europy oraz Liga Mistrzów.


KEEZA to polska marka odzieży i sprzętu sportowego, która od wielu lat z powodzeniem rozwija się na rodzimym rynku.
KEEZA jest sportowym brandem tworzonym przez profesjonalistów dla wszystkim miłośników sportu, w tym zarówno amatorów, jak i zawodowców. Marce KEEZA zaufało wiele znakomitych klubów piłkarskich, w tym bydgoski Zawisza.


W całej Polsce w strojach sportowych KEEZA grają setki klubów oraz aż 10 regionalnych Związków Piłki Nożnej. KEEZA jest bowiem sponsorem tytularnym wielu niższych polskich lig. Odzież oraz akcesoria sportowe KEEZA można kupować bezpośrednio w naszym sklepie detalicznym: www.sklep.keeza.pl.


Pełna oferta marki znajduje się natomiast pod adresem: www.keeza.pl. O nowych promocjach, rabatach i produktach informujemy także na naszym fan page na Facebook’u: KEEZA