Kolejny sezon ze wsparciem Energi

Jedna z największych krajowych spółek energetycznych, Energa z Grupy ORLEN,  przedłużyła umowę z Klubem na sezon 2022/2023. Energa jest Sponsorem Głównym Zawiszy Bydgoszcz od sezonu 2021/2022.

–  Energa docenia współpracę z Zawiszą Bydgoszcz. To klub piłkarski z historią i tradycją, które są tu pielęgnowane. To także ośrodek szkoleniowy z dużym potencjałem, nastawiony na edukację i rozwój najmłodszych – mówi Adrianna Sikorska, wiceprezes Energi SA ds. komunikacji. – Właśnie dlatego Zawisza ponownie może polegać na naszym wsparciu. Życzę dużo energii i trzymam kciuki za jak najlepsze osiągnięcia sportowe bydgoskiego klubu.  

Dzięki współpracy logo Energi nadal będzie pojawiać się na koszulkach drużyny seniorów występujących na boiskach 3. ligi. Kontynuowane będzie także wsparcie grup młodzieżowych, w których na co dzień trenuje niemal 300 zawodników i zawodniczek.

– Cieszymy się, że Energa zostaje z klubem na kolejny sezon. Chciałem serdecznie podziękować za udzielone nam zaufanie i wsparcie. Energa, nasz Sponsor Główny, kieruje się w swojej działalności wartościami takimi jak odpowiedzialny rozwój, bezpieczeństwo i innowacyjność, a także budowanie trwałych relacji. Dla nas te wartości również wiele znaczą i cieszy mnie, że wspólnie będziemy mogli kontynuować naszą społeczną misję – podkreśla Krzysztof Bess, prezes Zarządu Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza Bydgoszcz.