Marcin „ASATOR” Kwieciński w Zawiszy

Marcin Kwieciński, bardziej znany na scenie PES/FIFA jako „Asator” dołączył do esportowej dywizji FIFA 1vs1 Zawiszy Bydgoszcz.

Kwieciński przez 20 lat był związany z ISS PRO/PES, gdzie jako gracz największym sukcesem było zdobycie Drużynowego Wicemistrzostwa Polski w PES 2017 oraz 3. miejsce w klasyfikacji ogólnej PES Championship Series w sezonie 2018/19.

Od ponad 10 lat jest organizatorem turniejów online i offline w ramach PES Championship Series, których celem jest stworzenie środowiska do rywalizacji i popularyzacji marki Pro Evolution Soccer.
W latach 2015-109 pełnił funkcje Community Managera dla dystrybutorów Pro Evolution Soccer w Polsce – CDP.pl i Techland.
W latach 2014-2017 był globalnym adminem na oficjalnej platformie esportowej PESLEAGUE.com założonej przez KONAMI. Współpracował z firmą CENEGA, Esports Assocations oraz Polską Ligą Esportową. Organizował Mistrzostwa Polski m.in. na PGE Stadionie Narodowym i Stadionie Legii Warszawa. Wielokrotnie brał udział w eventach promocyjnych podczas PGA i WGW. Organizował turnieje na eventach esportowych (m.in. Let’s Play Czestochowa i Borowno Lan Party).
W kwietniu 2019 rozpoczął przygodę z FIFĄ, gdzie potrzebował półtora roku, aby zostać zweryfikowanym graczem w FUT CHAMPIONS (listopad 2020). W grudniu 2021 zadebiutował w EKSTRAKLASA GAMES PRO w barwach Cracovii Kraków na platformie PlayStation 4. W 2021 reprezentował Olimpię Grudziądz w ePucharze Polski organizowanym przez PZPN.
Marcin dołączy do Aleksandra Pućki jako reprezentant Zawiszy w FIFA 22.