Niebiesko-czarna determinacja: Zawisza jedzie po kolejne punkty!

fot. M. Nowacki

W nadchodzącą sobotę, 14 października o godzinie 14:00, Zawisza Bydgoszcz zmierzy się z Sokołem przy alei 600-lecia w Kleczewie. Spotkanie to odbędzie się w ramach 12. kolejki Trzeciej ligi „gr. 2”.

Aktualnie Zawisza zajmuje 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów po 11. rozegranych meczach, podczas gdy Sokół Kleczew plasuje się na 12. miejscu z 11. punktami. W ostatniej kolejce odnieśliśmy ważne zwycięstwo 1:0 przeciwko Błękitnym Stargard, dzięki bramce Piotra Okuniewicza w 77 minucie. Tymczasem Sokół Kleczew musiał uznać wyższość Unii Solec Kujawski, przegrywając 1:0.

Historia spotkań bezpośrednich jest wyrównana. Z czterech meczów obie drużyny odniosły po dwa zwycięstwa, a bilans bramkowy wynosi 6:6. Jednak z determinacją i pasją, jaką prezentujemy w ostatnich tygodniach, jesteśmy pewni, że dodamy kolejne zwycięstwo do naszego konta.

Chociaż Patryk Urbański i Norbert Gaczkowski nie zagrają z powodu kontuzji, a Mariusz Sławek i Michał Sacharuk wrócą do treningów z zespołem dopiero w poniedziałek, jesteśmy pewni, że reszta drużyny da z siebie wszystko na boisku. Dodatkowo, warto podkreślić, że nikt z naszej drużyny nie pauzuje za kartki w nadchodzącym spotkaniu.

Obsadę sędziowską tego spotkania stanowią Marcin Boratyński, Bartłomiej Berdzik oraz Jakub Orzechowski, wszyscy ze Szczecina.

Po domowej porażce z Cartusią Kartuzy, Zawisza regularnie punktuje i jesteśmy pewni, że nasza drużyna będzie kontynuować ten trend, dążąc do odrabiania strat do liderującego Świtu Szczecin.

Zapraszamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej drużyny w Kleczewie.