Nowy Patron Medialny: Radio PiK

Z radością ogłaszamy, że Zawisza Bydgoszcz nawiązał współpracę z Polskim Radiem PiK, jedyną na Pomorzu i Kujawach rozgłośnią o zasięgu regionalnym, łączącą tradycję z nowoczesnością. Ta wyjątkowa współpraca oznacza początek nowego rozdziału w promocji naszego klubu.

Polskie Radio PiK ma swoje korzenie w Pomorskiej Rozgłośni Polskiego Radia, która rozpoczęła swoją misję w eterze w Toruniu w 1935 roku. W latach 90. uruchomiono filię we Włocławku, a od 1993 roku Polskie Radio PiK jest jedną z 17 regionalnych spółek radiofonii publicznej. Z siedzibą w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku i Inowrocławiu, Radio PiK nadaje na częstotliwościach FM 100,1 MHz, Włocławek 100,3 MHz, Brodnica 106,9 MHz oraz DAB+ kanał 11A.

Dzięki tej współpracy, specjalne spoty radiowe z zaproszeniem na mecze Zawiszy Bydgoszcz będą emitowane przez cały sezon 2023/24. To nie tylko zwiększy zasięg naszego klubu, ale także połączy pasję i ducha sportu z tradycją i nowoczesnością, które symbolizuje Radio PiK.

Zapraszamy wszystkich kibiców do słuchania Polskiego Radia PiK i dołączenia do nas na stadionie, by wspólnie kibicować i celebrować każdy mecz w nadchodzącym sezonie.