Witamy ARP E-Vehicles jako Sponsora Strategicznego!

Jesteśmy niezwykle dumni i podekscytowani, że możemy ogłosić najnowsze partnerstwo naszego klubu z firmą ARP E-Vehicles, właścicielem prestiżowej marki PILEA. Umowa sponsorowania została zawarta do końca sezonu 2023/24 i przyniesie znaczące wsparcie dla naszego Klubu.

ARP E-Vehicles jest pionierem w dziedzinie technologii elektrycznych pojazdów i innowacji, a marka PILEA jest symbolem jakości i nowoczesności. Więcej o firmie oraz marce PILEA można przeczytać na stronie https://arpev.pl/.

W ramach tego strategicznego partnerstwa, logo PILEA będzie eksponowane na tyle koszulki meczowej (lędźwia) naszych zawodników. Jest to miejsce, które z pewnością przyciągnie uwagę zarówno na boisku, jak i poza nim, symbolizując siłę i dynamikę zarówno naszego klubu, jak i marki PILEA.

Prezes Zawiszy Bydgoszcz, Krzysztof Bess wypowiadając się na temat nowego partnerstwa, powiedział: „Partnerstwo z ARP E-Vehicles jest ważnym krokiem naprzód dla naszego klubu. Jest to nie tylko wsparcie finansowe, ale także połączenie z marką, która jest synonimem innowacji i doskonałości. Razem mamy nadzieję osiągnąć nowe wyżyny”.

Dziękujemy ARP E-Vehicles za wybór Zawiszy Bydgoszcz jako partnera i jesteśmy pewni, że ta współpraca przyczyni się do dalszego wzrostu i sukcesu obu stron. Wspólnie mamy na celu osiągnięcie wyższych celów zarówno na boisku, jak i poza nim, a ta współpraca jest ważnym krokiem na tej drodze.