Pantech zwiększa zaangażowanie w wsparcie Zawiszy Bydgoszcz

3 lutego ogłaszaliśmy nawiązanie współpracy z firmą Pantech Jendrzejczak Pannert Spółka Komandytowo-Akcyjna, jako nowym oficjalnym sponsorem Zawiszy Bydgoszcz. Pantech, z jej doświadczonym zespołem inżynierów, specjalizuje się w zaawansowanych technologicznie systemach wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, odpylających, oraz nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu fotowoltaiki, rekuperacji i pomp ciepła.

Z radością informujemy, że po czterech miesiącach współpracy, właściciele firmy Pantech zaufali Zawiszy jeszcze bardziej i od czerwca zwiększają swoje zaangażowanie finansowe oraz pomoc przy realizacji kolejnych celów sportowych, parafując umowę do końca sezonu 2024/25. Firma Pantech będzie bardziej widoczna w komunikacji digitalowej, a logo Pantech trafi na spodenki piłkarzy pierwszego zespołu.

Od lewej: Sławomir Nowak (wiceprezes Zawiszy Bydgoszcz), Remigiusz Jendrzejczak, Błażej Pannert (Pantech), Krzysztof Bess (prezes Zawiszy Bydgoszcz)

Dla Zawiszy współpraca z firmami z Bydgoszczy i okolic to absolutny priorytet. Dziękujemy Pantech za zaufanie i wsparcie. Wierzymy, że nasza współpraca będzie owocna i przyniesie wiele korzyści zarówno dla Klubu, jak i dla naszej wspólnej społeczności.

Zachęcamy naszych kibiców i wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą firmy Pantech na ich oficjalnej stronie internetowej https://pantech.com.pl/.