Paweł Kawalec trenerem rezerw. Trwa nabór do zespołu.

Występujący w A klasie (grupa Bydgoszcz I) zespół rezerw bydgoskiego Zawiszy będzie prowadził Dyrektor ds. szkolenia i rozwoju, Paweł Kawalec. W związku z realizacją planu odtworzenia pełnej drabinki szkoleniowej zapraszamy piłkarzy z roczników 2003, 2004 i 2005 do drugiej drużyny seniorów Zawiszy Bydgoszcz (formularz zgłoszeniowy na końcu tekstu).

Zawisza II Bydgoszcz rozgrywki ligowe rozpocznie od wyjazdowego spotkania w Koronowie z Victorią (13-14 sierpnia).

[event_list id=”17280″ title=”” team=”0″ league=”172″ season=”171″ venue=”0″ status=”future” format=”default” date=”0″ date_from=”default” date_to=”default” date_past=”” date_future=”” date_relative=”0″ day=”1″ number=”10″ order=”default” columns=”event,teams,time” show_all_events_link=”0″ align=”null”]

Fala Świekatowo – pauza | Terminy oraz godziny spotkań mogą ulec zmianie.

W Okręgowym Pucharze Polski drużyna rezerw w I rundzie zagra z Orłem Przyłęki (6-7 sierpnia). W II rundzie OPP na zwycięzcę meczu czeka już GLKS Dobrcz-Wudzyn (31 sierpnia).

Zgodnie z długofalową koncepcją rozwoju Klubu, drużyna rezerw stanowić będzie bezpośrednie zaplecze pierwszego zespołu seniorów Zawiszy Bydgoszcz, a jej kadrę mają tworzyć wychowankowie i najbardziej utalentowani młodzi piłkarze z regionu.

Zapraszamy piłkarzy, ambitnych, gotowych na wyzwania, którzy chcą kontynuować karierę  reprezentując barwy Zawiszy Bydgoszcz.

Zawisza Bydgoszcz stawia na indywidualny rozwój każdego młodego zawodnika, proponując ścieżkę rozwoju opartą o najlepszą bazę treningową w regionie oraz doświadczoną, posiadającą wysokie kwalifikację kadrę trenerską. W zamian oczekujemy zaangażowania i chęci sportowego awansu, zarówno indywidualnego jak i tego z drużyną.

Jeżeli jesteś gotowy zrobić kolejny krok w kierunku profesjonalnej piłki nożnej, nie boisz się ciężkiej pracy i chcesz realizować swoje sportowe ambicje – zapraszamy !

Prosimy o wypełnienie  formularza zgłoszeniowego!

Kontakt i informacje: 726 26 1946