Pokonać kaszubskiego olbrzyma!

fot. Łukasz Gełda

Nadchodzi weekend, a więc śmiało możemy wypatrywać następnego meczu z udziałem bydgoskiego Zawiszy. W sobotę o godzinie 13:00 w Gniewinie drużyna trenera Piotra Kołca zmierzy się z ekipą Stolemu Gniewno.

Stolem Gniewino znajduje się na 11. lokacie w tabeli 3 ligi grupy 2. W dotychczasowych ligowych zmaganiach, nasz sobotni przeciwnik zdobył 15 punktów. Ogólnie rzecz biorąc w sezonie 2022/23 zespół Stolemu wygrał cztery spotkania, trzykrotnie remisował i sześciokrotnie schodził z boiska pokonany. W miniony weekend nasz następny rywal zremisował bezbramkowo z Pogonią II Szczecin.

Sobotnim spotkaniem drużyna trenera Piotra Kołca zamknie bilans październikowych meczów. Miniony okres nie był dla nas udany pod względem zdobyczy punktowych. W ligowych spotkaniach z Polonią Środą Wielkopolską, Olimpią Grudziądz i Gedaniią 1922 Gdańsk udało nam się zdobyć jeden punkt. 20 października, zespół bydgoskiego Zawiszy zagrał z ekstraklasowym Radomiakiem Radom w ramach 1/16 Fortuna Pucharu Polski. Wspaniałe widowisko, mimo, że zakończone porażką, dostarczyło niezapomnianych wrażeń i emocji wszystkim kibicom zgromadzonym na bydgoskim stadionie przy ulicy Gdańskiej 163.

Mecz 14. kolejki 3 ligi grupy 2. odbędzie się w sobotę (29 października) o godzinie 13:00. Mecz pomiędzy ekipami Stolemu Gniewino i Zawiszy Bydgoszcz zostanie rozegrany na boisku „Areny Mistrzów”, na stadionie przy ulicy Sportowej 5 w Gniewinie. Zachęcamy do wspierania naszej drużyny i obserwowania klubowych profili na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Olgierd Bondara