Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski objął Patronatem Honorowym Sportowy Dzień Dziecka z Zawiszą

Informujemy, że Sportowy Dzień Dziecka z Zawiszą Bydgoszcz został objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego! To dla nas wyróżnienie, które podkreśla znaczenie tego wydarzenia w naszym mieście.

Objęcie Patronatem Honorowym Prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego Dnia Dziecka z Zawiszą Bydgoszcz jest dowodem na to, jak ważne są inicjatywy promujące aktywność fizyczną i zdrowy styl życia wśród najmłodszych mieszkańców Bydgoszczy. Cieszymy się, że nasze starania w organizacji tego festynu zostały dostrzeżone i docenione na najwyższym szczeblu lokalnych władz.

Dzień Dziecka z Zawiszą Bydgoszcz to święto, które gromadzi dzieci, młodzież oraz ich rodziny, oferując szereg atrakcji sportowych, edukacyjnych i rekreacyjnych. Tegoroczna edycja odbędzie się już 1 czerwca na obiektach treningowych Zawiszy Bydgoszcz (za Lidlem) przy ul. Gdańskiej 163 i będzie obfitować w liczne atrakcje, konkursy oraz pokazy sportowe.

Więcej informacji na temat festynu można znaleźć TUTAJ.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i do wspólnego świętowania Dnia Dziecka z Zawiszą Bydgoszcz pod Patronatem Honorowym Prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego!