Zapraszamy na Dzień Dziecka z Zawiszą Bydgoszcz!

Drogie Dzieci, Szanowni Rodzice!

Z wielką radością zapraszamy Was na wyjątkowy 𝗙𝗲𝘀𝘁𝘆𝗻 𝘇 𝗼𝗸𝗮𝘇𝗷𝗶 𝗗𝗻𝗶𝗮 𝗗𝘇𝗶𝗲𝗰𝗸𝗮, który odbędzie się 1 czerwca 2024 roku (sobota) na boiskach treningowych Zawiszy Bydgoszcz (za Lidlem). To wydarzenie, które na długo pozostanie w Waszej pamięci, pełne niesamowitych atrakcji, radości i śmiechu!

📅 𝗗𝗮𝘁𝗮: 1 czerwca 2024 (sobota)
🕙 𝗚𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗮: 10:00 – 15:00

🏟️ 𝗠𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗲: Boiska treningowe Zawiszy Bydgoszcz (za Lidlem)

Nie tylko dzieci trenujące w naszej Akademii będą mogły cieszyć się tym dniem – zapraszamy całe lokalne społeczeństwo! Chcemy, aby każde dziecko mogło poczuć się wyjątkowo w tym szczególnym dniu. Dlatego przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.

W programie festynu znajdziecie m.in.:
🟦⬛Darmowe “dmuchańce” – skakanie i zabawa bez końca!
🟦⬛Pokazy Strażackie
🟦⬛Piłkarskie konkursy z nagrodami – sprawdźcie swoje umiejętności i wygrajcie wspaniałe nagrody!
🟦⬛Strefa e-sportu – dla miłośników gier komputerowych.
🟦⬛Darmowe malowanie buziek i robienie tatuaży – zamieńcie się w swoje ulubione postacie!

🟦⬛Wiele innych atrakcji – niespodzianki czekają na każdym kroku!

Organizatorem tego wyjątkowego dnia jest Stowarzyszenie Piłkarskie „ZAWISZA”, przy ogromnym wsparciu naszego sponsora głównego, firmy Nasz Zarządca, firmy Budlex oraz licznych partnerów. Dzięki ich zaangażowaniu możemy zapewnić Wam mnóstwo atrakcji i niezapomnianą zabawę.

To będzie dzień pełen sportowych emocji, radości i wspólnej zabawy. Już nie możemy się doczekać, aby spędzić ten wyjątkowy czas z Wami! Zabierzcie ze sobą rodziców, rodzeństwo, dziadków i przyjaciół – wszyscy są mile widziani!

Przygotujcie się na niesamowitą przygodę i dołączcie do nas 1 czerwca. Zapraszamy całe rodziny na niezapomniany Festyn z okazji Dnia Dziecka!

Do zobaczenia na boiskach treningowych Zawiszy Bydgoszcz!