Zawisza Bydgoszcz kontra lider: czas na rewanż!

Już dziś, 26 maja 2024 roku, o godzinie 16:00 Zawisza Bydgoszcz zmierzy się na wyjeździe z liderem tabeli, Świtem Skolwin, który awansował już do II ligi.

Świt Skolwin (Szczecin) vs Zawisza Bydgoszcz
Data: 26 maja 2024
Godzina: 16:00
Miejsce: Szczecin

W dotychczasowych 31 meczach Świt zgromadził 76 punktów, co daje im pewne pierwsze miejsce. Zawisza plasuje się na piątej pozycji z 52 punktami. Walka o podium trwa, a do trzeciej Unii Swarzędz tracimy 5 punktów, mając jeden mecz mniej. Każde zwycięstwo jest teraz na wagę złota.

Zawisza Bydgoszcz pragnie zrewanżować się za jesienne spotkanie, kiedy to Świt wygrał w Bydgoszczy 1:0 po bramce zdobytej w końcówce meczu. Tamten mecz obfitował w kontrowersje, co dodatkowo motywuje naszą drużynę do walki. Co więcej, Zawisza w historii bezpośrednich spotkań jeszcze nie pokonał Świtu – na pięć meczów dwa zakończyły się remisem, a trzy zwycięstwami Świtu. Czas poprawić ten bilans!

Dodatkowego smaczku dodaje zimowy transfer Macieja Koziary, który opuścił Zawiszę na rzecz Świtu.

Dla Zawiszy to spotkanie ma również ogromne znaczenie mentalne. Po dwóch ostatnich zwycięstwach nad Polonią Środa Wielkopolska oraz Tłuchowią Tłuchowo w półfinale Pucharu Polski na szczeblu K-PZPN, drużyna chce utrzymać dobrą passę przed finałem z Elaną Toruń.

Obsada sędziowska:
Sędzia główny: Łukasz Dobrzyński (Morąg)
Asystenci: Krzysztof Sasin (Morąg), Mateusz Piechotka (Zalewo)

Trzymajcie kciuki za Zawiszę Bydgoszcz! Do boju Zawisza!

Będzie meczycho! 🔥

Sprawdźcie ofertę na dzisiejszy mecz przygotowaną przez sponsora Zawiszy Bydgoszcz  LegalniBukmacherzy.pl wspólnie z Superbet

👉🏻 https://legalnibukmacherzy.pl/go/superbet-extrakurs/

PARTNERZY SERWISU LEGALNIBUKMACHERZY.PL POSIADAJĄ ZEZWOLENIA NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.