Punkt w Szczecinie

W ostatnim starciu, Zawisza Bydgoszcz nie zdołał zgarnąć pełnej puli punktowej, zakończywszy rywalizację z Pogonią II Szczecin remisem 1:1. Wszystkie emocje skoncentrowały się w pierwszej odsłonie meczu.

Mecz rozpoczął się z impetem ze strony gospodarzy, którzy otworzyli wynik już w 13 minucie, dzięki trafieniu Mateusza Bąka. Jednak Zawisza nie dał się zaskoczyć, a równowagę na boisku przywrócił Maciej Koziara (z karnego po faulu na Sanockim), wpisując się na listę strzelców w 36 minucie. Druga połowa, mimo zaciętej walki, nie przyniosła już żadnych bramek.

Choć to trzeci mecz z rzędu, w którym Zawisza nie mógł cieszyć się z pełnej puli punktowej, to jednak zdobyty punkt pozwolił zatrzymać serię porażek. Aktualnie, bydgoszczanie plasują się na piątym miejscu w tabeli, z siedmiopunktową stratą do liderującej Vinety Wolin i sześciopunktową do Świtu Skolwin.

Mimo że Zawisza nieco zwolnił po świetnym starcie sezonu, nadchodzące 27 spotkań daje jeszcze wiele możliwości do poprawienia swojej pozycji w klasyfikacji. Kolejna okazja do zdobycia pełnej puli punktowej nadarzy się już w przyszłą sobotę, kiedy to o godzinie 19:00, Zawisza podejmie KP Starogard Gdański. Zachęcamy do kibicowania i wspierania naszej drużyny w drodze do zwycięstwa!