Zawisza w Szczecinie: Razem ku Zwycięstwu

Jutro, 10 września 2023 roku, o godzinie 12:00, zawodnicy Zawiszy Bydgoszcz zmierzą się z drugą drużyną Pogoni Szczecin. Spotkanie odbędzie się na terenie przeciwnika.

[event_blocks id=”21031″ title=”” event=”” team=”82″ league=”121″ season=”197″ venue=”0″ status=”default” format=”default” date=”0″ date_from=”default” date_to=”default” date_past=”” date_future=”” date_relative=”0″ day=”7″ number=”1″ orderby=”default” order=”default” show_all_events_link=”0″ align=”null”]

Aktualnie, po sześciu rozegranych kolejkach, Zawisza Bydgoszcz zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów, natomiast Pogoń II Szczecin plasuje się na 9. miejscu z 9 punktami na koncie. Ostatnie mecze nie były dla nas łaskawe, zanotowaliśmy porażki 0-2 z Cartusią Kartuzy oraz 2-1 z Unią Swarzędz. Te porażki tylko podsycają naszą determinację do walki o zwycięstwo w nadchodzącym meczu.

Jeśli chodzi o ostatnie bezpośrednie starcia z Pogonią II Szczecin, to historia pokazuje zaciętą rywalizację. W ostatnich czterech meczach Zawisza odnotował dwie wygrane, jeden remis i jedną porażkę. Ostatnie dwa mecze w sezonie 2022/2023 zakończyły się wynikami 5-1 dla Pogoni II oraz 2-1 dla Zawiszy.

Zachęcamy wszystkich kibiców do wsparcia naszej drużyny w tym kluczowym momencie. Razem, zjednoczeni wspólnym celem, możemy przezwyciężyć wszystkie przeciwności i doprowadzić Zawiszę do zwycięstwa. Niech siła i duch Zawiszy będą z nami na boisku w Szczecinie!