PZU sponsorem młodzieży Zawiszy!

PZU, który od wielu lat angażuje się w promocję zdrowego stylu życia dając możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu oraz integracji społecznej został sponsorem grup młodzieżowych Zawiszy Bydgoszcz. Tym samym niebiesko-czarni dołączyli do programu „Dobra Drużyna PZU”.

– Program Dobra Drużyna PZU zainaugurowaliśmy w czerwcu tego roku mając nadzieję, że pomoże on w walce z deficytem ruchowym wśród dzieci i młodzieży. Od tego czasu dołączyło do nas wiele drużyn sportowych z całej Polski, które wspierają rozwój sportowy najmłodszych i zachęcają do aktywności fizycznej oraz prowadzenia zdrowego stylu życia. Miło nam poinformować, że kolejną z nich jest grupa młodzieżowa Zawiszy Bydgoszcz, której zostaliśmy sponsorem. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie i działania klubu przyniosą młodym sportowcom same sukcesy – mówi Marcin Przyłębski, dyrektor ds. sponsoringu w PZU.

W ramach współpracy m.in. logo PZU oraz Dobrej Drużyny PZU znajdzie się na rękawach strojów meczowych wszystkich grup młodzieżowych Zawiszy Bydgoszcz.

– Jesteśmy szczęśliwi, że kolejna, duża marka angażuje się finansowo w rozwój naszych młodych piłkarzy. Współpraca z PZU pokazuje, że jesteśmy partnerem godnym zaufania, a przede wszystkim, że jesteśmy przygotowani na współpracę z największymi firmami. Umowa z PZU to idealne podsumowanie 2021 roku dla Zawiszy. – podkreślił Marcin Gołębiowski, dyrektor ds. marketingu w Zawiszy.