Razem tworzymy historię

W odpowiedzi na dzisiejsze oświadczenie Zarządu KP Polonii Bydgoszcz, chcielibyśmy wyraźnie zaznaczyć, że jako Klub kategorycznie nie zgadzamy się z próbą przypisania kibicom Zawiszy odpowiedzialności za organizacyjne niepowodzenia wspomnianego wydarzenia. Z niepokojem odnotowaliśmy próby zrzucenia winy na naszych wiernych kibiców, co stoi w sprzeczności z rzetelnymi faktami i naszym dotychczasowym doświadczeniem.
Pragniemy przypomnieć, że stadion przy ul. Gdańskiej 163 był już miejscem, gdzie bezpiecznie i sprawnie zorganizowaliśmy liczne spotkania, w tym mecz z udziałem 14 tysięcy fanów Zawiszy i Lecha Poznań, a także bezproblemowo przeprowadziliśmy derby z Elaną Toruń. Te wydarzenia świadczą o naszym bogatym doświadczeniu i kompetencjach w zakresie organizacji dużych imprez sportowych czego nie można napisać o organizatorze niedoszłego, środowego meczu.
W tym miejscu chcielibyśmy raz jeszcze serdecznie podziękować naszym kibicom za niezachwiane wsparcie i fanatyczny doping, którego byliśmy świadkami w Świnoujściu w ostatni weekend. Nasza społeczność kibicowska kolejny raz udowodniła, że jest niewątpliwą siłą naszego Klubu, gotową do pokonywania setek kilometrów, aby wspierać naszych piłkarzy.
Jako wyraz wdzięczności i uznania dla naszych fanów, Zawisza Bydgoszcz przekaże 240 darmowych biletów na najbliższy mecz domowy z Unią Swarzędz. Bilety te będą przeznaczone dla młodych kibiców do lat 20, którzy dołączyli do nas w Świnoujściu, oraz dla tych, którzy odpowiedzą na zaproszenie „ZawiszaFans” na organizowaną zbiórkę.
Razem tworzymy historię 🔵⚪️⚫️