Rezerwy nie zwalniają – pogrom w Fordonie

W derbowym meczu rozegranym na stadionie przy ulicy Sielskiej zespół rezerw pokonał Wisłę Fordon 9:1.

Nasz zespół wystąpił w składzie:

Prus – Jaskuła, Dobek (kapitan), Michalski, Gorzycki (55’ Kuś) – Michewicz (75’ Goldmann), Żelazo, Semeniuk (55’ Słoniecki), Sobieralski (61’ Potempa), Pachnik – Majer (61’ Radoszko)

Bramki zdobyli:

5’, 30’, 41’ Jakub Pachnik

39’ Kamil Dobek

67’, 89’ Krystian Radoszko

71’, 82’ Szymon Słoniecki (obie bramki z rzutów karnych)

73’ Wojciech Żelazo

W pierwszej połowie spotkania szybko prowadzenie uzyskali nasi zawodnicy za sprawą Jakuba Pachnika. Piłkarz ten jeszcze dwukrotnie w tej części meczu zdobył bramki i skompletował w ten sposób klasycznego hattricka. Drugą połowę lepiej zaczęli piłkarze Wisły, którzy wykorzystali dekoncentrację naszego zespołu i zdobyli bramkę. Od tego momentu strzelali już jednak tylko piłkarze Zawiszy, którzy zdobyli kolejne pięć bramek i wygrali cały mecz 9:1.

O podsumowanie meczu poprosiliśmy strzelca trzech bramek, Jakuba Pachnika:

„Od początku meczu chcieliśmy dominować i w pierwszej połowie jak najbardziej nam to wychodziło. Słabo weszliśmy w drugą część spotkania, ale na szczęście wróciliśmy na dobry tor i po stracie bramki już tylko zwiększaliśmy wynik na naszą korzyść”.

Przed zespołem rezerw teraz drugie z kolei spotkanie derbowe. W sobotę 29 kwietnia nasz zespół rozegra mecz na stadionie przy ulicy Bronikowskiego z Gwiazdą Bydgoszcz.