Rezerwy w przedostatnim meczu sezonu. Mamy baraże!

Przedostatni mecz sezonu zasadniczego w ramach rozgrywek o mistrzostwo grupy I A klasy rozegrają rezerwy. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie drużyna Tucholanki Tuchola. Wobec porażki Sparty Przysiersk z Wisłą Gruczno młodzi piłkarze drużyny rezerw zapewnili sobie grę w barażach o ligę okręgową.

Tucholanka to aktualnie 11 drużyna w tabeli. W 25 meczach piłkarze z Tucholi zdobyli 31 punktów, stosunek bramek 47-53. W spotkaniach rozegranych wiosną nasi niedzielni rywale zdobyli do tej pory 19 punktów, wygrywając pięć spotkań, jedno remisując oraz inkasując trzy punkty za walkower w meczu z Kamionką.  Jesienią na boisku w Tucholi rezerwy zwyciężyły 3-1.

Zespół Zawiszy ze spokojem przygotowywał się do najbliższego spotkania. Ostatnie zwycięstwo nad rezerwami Unii Solec Kujawski dodało naszym zawodnikom pewności siebie. Z całą pewnością Zawiszacy zagrają jutro o pełną pulę.

Mecz z Tucholanką Tuchola odbędzie się w niedzielę 28 maja o godzinie 17.00 na stadionie przy ulicy Sielskiej 12a w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy kibiców!