Rezerwy wznawiają sezon. Na początek Victoria Koronowo

Już w najbliższą niedzielę 12. marca rundę rewanżową w A klasie rozpocznie drużyna rezerw. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie Victoria Koronowo.

Nasz pierwszy wiosenny przeciwnik zajmuje w tabeli po rundzie jesiennej przedostatnie, 14. miejsce z dorobkiem 2. punktów. Bilans spotkań zespołu Victorii w rundzie jesiennej to zero zwycięstw, dwa remisy i dwanaście porażek. Dwa remisy nasi rywale wywalczyli w meczach wyjazdowych. W meczu inaugurującym rozgrywki ligowe w Koronowie Zawisza zwyciężył pewnie 3-0.

Zespół Zawiszy do rundy wiosennej przygotowywał się rozgrywając cykl gier kontrolnych, w których bardzo dobrze prezentował się nawet na tle drużyn czwartoligowych. Rezerwy zwyciężyły między innymi z zespołami Chełminianki Chełmno i Notecianki Pakość. Po rundzie jesiennej nasz zespół zajmuje w tabeli rozgrywek trzecie miejsce z dorobkiem 30. punktów przy stosunku bramek 46-12. Druga w tabeli Sparta Przysierk ma tyle samo punktów.

Mecz z Victorią Koronowo odbędzie się w niedzielę 12. marca o godzinie 12.00 na stadionie przy ulicy Sielskiej 12A. Serdecznie zapraszamy!