Rocznik 2014 Zawiszy Bydgoszcz na finałach U-10 Bielik Cup w Zakopanem!

Już w najbliższy weekend, 8-9 czerwca, drużyna rocznika 2014 Zawiszy Bydgoszcz wyrusza do Zakopanego, aby wziąć udział w finałach U-10 prestiżowego turnieju Bielik Cup.

Podopieczni trenera Patryka Jakoby zostali przydzieleni do grupy D, gdzie zmierzą się z zespołami AKADEMIA 2012 JAWORZNO, MŁODA ORAWA JABŁONKA, AP WISŁA II CZARNY DUNAJEC, PCIMIANKA PCIM oraz KS CHEŁMEK.

Turniej Bielik Cup to niezwykłe wydarzenie w kalendarzu sportowym Polski, odbywające się pod patronatem wielu znanych postaci ze świata sportu i kultury, co dodaje mu jeszcze większego prestiżu. To wyjątkowa okazja dla młodych piłkarzy, aby zaprezentować swoje umiejętności i marzyć o przyszłej karierze w profesjonalnej piłce nożnej. W turnieju biorą również udział inne renomowane akademie piłkarskie, takie jak Cracovia, Wisła Kraków oraz Akademia Borussii Dortmund.

Jednakże, poza rywalizacją sportową, turniej Bielik Cup stawia ogromny nacisk na aspekt pozawynikowy. Niezależnie od wyniku, uczestnicy mają możliwość czerpania radości z gry, rozwijania swoich umiejętności oraz kształtowania wartości takich jak fair play, duch rywalizacji i współpraca zespołowa. To wyjątkowe wydarzenie, które jednoczy młodych piłkarzy z całej Polski w duchu sportowej pasji.

Udział w takim wydarzeniu to również niezapomniane wspomnienia, które dzieci będą nosić ze sobą przez całe życie. Wspólne podróże, zakwaterowanie, treningi i mecze to czas, kiedy tworzą się wyjątkowe więzi i powstają historie, które będą wspominane latami.

Wyjazd młodych piłkarzy Zawiszy Bydgoszcz jest możliwy dzięki wielkiemu wsparciu osób prywatnych, które finansowo wsparły wyjazd drużyny. Sponsorem wyjazdu jest również firma TELEKOM WARMIA Sp. z o.o. Dzięki temu wsparciu, dzieci mogą skupić się na grze i czerpać pełnymi garściami z tego wyjątkowego doświadczenia.

Więcej informacji o firmie TELEKOM WARMIA można znaleźć na ich stronie internetowej: TELEKOM WARMIA.

Życzymy powodzenia młodym piłkarzom Zawiszy Bydgoszcz oraz trenerowi Patrykowi Jakoby! Mamy nadzieję, że ten turniej przyniesie Wam wiele radości, niezapomnianych chwil i cennych doświadczeń. Trzymamy za Was kciuki!