Ruszył projekt: „Zawisza Bydgoszcz CLJ U-17”

W miniony weekend Zawisza Bydgoszcz rozpoczął przygotowania do wiosennych rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów U-17.

W sobotę gościliśmy w naszym klubie 22 zawodników z 14 klubów. Piłkarze ci odpowiedzieli na nasze zaproszenie i mimo ekstremalnych warunków pogodowych przyjechali na zorganizowany test mecz. Celem było wyselekcjonowanie zawodników, których nasz klub chciałby zaprosić do kolejnego etapu naboru do drużyny występującej w CLJ U-17.

Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza Bydgoszcz, dziękuję wszystkim piłkarzom za udział w testach. Trenerzy Zawiszy Bydgoszcz mięli okazję ocenić umiejętności piłkarskie, ale też determinację i ambicję podczas rozgrywanej w kilku stopniowym mrozie grze kontrolnej. Wszyscy zawodnicy zasłużyli na pochwałę za profesjonalną postawę, zaangażowanie, cechy wolicjonalne i bardzo dobre zachowanie. Część z nich pokazało się również z dobrej strony piłkarskiej i może liczyć na ponowne zaproszenie, tym razem na pobyt połączony z udziałem w jednostkach treningowych z piłkarzami Zawiszy Bydgoszcz rocznika 2005 oraz grą sparingową.

Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza Bydgoszcz, pragnie podziękować klubom, które wyraziły zgodę na udział swoich zawodników w testach w Zawiszy Bydgoszcz, klubie będącym największą piłkarską marką w województwie Kujawsko-Pomorskim.

Dziękujemy, zarządom i trenerom: klubów: Bałtyk Gdynia, BKS Bydgoszcz, Concordia Elbląg, Czarni Nakło, KS Leżnica, Nielba Wągrowiec, MKS Błękitni Wronki, MKS Działdowo, MKS Mieszko Gniezno, Olimpia Elbląg, SKS Poznańska 13 Poznań, UKS SMS Włocławek, Warta Poznań, Wda Świecie.

Dziękujemy rodzicom i opiekunom, którzy poświecili czas i towarzyszyli swoim pociechom i podopiecznym podczas pobytu w naszym klubie.

Dziękujemy również tym wszystkim piłkarzom, którzy pozytywnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie, jednak z różnych względów nie mogli w sobotę przyjechać do Bydgoszczy, spotkamy się na pewno w kolejnym terminie.

 

Główny Sponsor Drużyn Młodzieżowych: