Swarzędz w oczekiwaniu. Zawisza kolejny raz potwierdzi formę?

Już w najbliższą sobotę, 26 sierpnia, o godzinie 13:00, serdecznie zapraszamy na stadion Unii Swarzędz na emocjonujące spotkanie z Naszym zespołem.

[event_blocks id=”21031″ title=”” event=”” team=”82″ league=”121″ season=”197″ venue=”0″ status=”default” format=”default” date=”0″ date_from=”default” date_to=”default” date_past=”” date_future=”” date_relative=”0″ day=”5″ number=”1″ orderby=”default” order=”default” show_all_events_link=”0″ align=”null”]

Zawisza Bydgoszcz, obecnie zajmujący drugie miejsce w tabeli, w ostatnim meczu pokonał Flotę Świnoujście 2-0, dzięki golom Jana Chachuły oraz Jakuba Bojasa. Z kolei Unia Swarzędz, plasująca się na szóstej pozycji, odniosła wyjazdowe zwycięstwo nad Błękitnymi Stargard 3-1, z golami Adama Boruckiego, Krzysztofa Biegańskiego oraz Jana Paczyńskiego.

W historii bezpośrednich starć Zawiszy Bydgoszcz z Unią Swarzędz doszło do dwóch spotkań. W sezonie 2022/2023 drużyny te zmierzyły się ze sobą dwukrotnie. Pierwsze spotkanie, które odbyło się 21 sierpnia, zakończyło się wyraźnym zwycięstwem Zawiszy 4-0. Rewanż, który miał miejsce 25 marca w Swarzędzu, zakończył się remisem 1-1.

Czy Zawisza Bydgoszcz utrzyma swoją dobrą formę i zbliży się do pozycji lidera? Czy Unia Swarzędz zaskoczy faworyta i udowodni, że potrafi stawić czoła najmocniejszym rywalom?

Do zobaczenia na stadionie!