W Zdrowym Ciele, Zdrowy Kibic!

Zawisza Bydgoszcz aktywnie włącza się w ogólnopolską akcję profilaktyczną pod hasłem „Profilaktyka to Męska Sprawa”, promowaną przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Nasz klub, znany z zaangażowania w działania społeczne i dbałości o zdrowie, zachęca wszystkich swoich kibiców płci męskiej do skorzystania z dostępnych badań profilaktycznych.

Dbamy o Naszych Kibiców! Zdrowie to najważniejszy składnik każdego sukcesu – zarówno na boisku, jak i w życiu codziennym. W ramach akcji „Profilaktyka to Męska Sprawa” chcemy podkreślić, jak istotna jest regularna profilaktyka zdrowotna, szczególnie wśród mężczyzn. Badania profilaktyczne to klucz do wczesnego wykrywania i skutecznego leczenia wielu schorzeń.

Wierzymy, że prawdziwa siła tkwi nie tylko w duchu sportowej rywalizacji, ale także w dbałości o zdrowie. Dlatego naszym hasłem w ramach tej akcji jest „W Zdrowym Ciele, Zdrowy Kibic!” – chcemy przez to przekazać, że troska o zdrowie jest równie ważna, co pasja sportowa.

Jak Możesz Wziąć Udział?

  • Skorzystaj z Badań: Zachęcamy do korzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych oferowanych przez NFZ.
  • Bądź Świadomy: Informuj swoich znajomych i bliskich o dostępnych badaniach i ich znaczeniu.

Poradnik Pacjenta NFZ: TUTAJ

Dołącz do Nas! Razem możemy zrobić więcej dla zdrowia naszej społeczności. Zawisza Bydgoszcz jest dumny, mogąc wspierać tak ważną inicjatywę i zachęcać do aktywnej troski o własne zdrowie. Pamiętaj – regularna profilaktyka to nie tylko męska sprawa, to sprawa każdego z nas!