Wysoka Stawka: Zawisza Bydgoszcz – Świt Skolwin

Od początku sezonu oba zespoły były typowane jako faworyci do awansu do 2 ligi, a teraz nadchodzi moment, w którym Zawisza Bydgoszcz i Świt Skolwin zmierzą się w bezpośrednim starciu. To spotkanie, które odbędzie się 5 listopada 2023 roku o godzinie 13:00 na stadionie Zawiszy Bydgoszcz przy ulicy Gdańskiej 163, obiecuje być meczem na szczycie w pełnym znaczeniu tego słowa.

Zawisza Bydgoszcz, po zwycięstwie 2-0 nad Polonią Środa Wielkopolska, i Świt Skolwin, świętujący triumf 3-0 nad Błękitnymi Stargard, są w dobrej formie. Zawisza, plasujący się na 5. miejscu (25. punktów) w tabeli, podejmie lidera rozgrywek, który do tej pory zgromadził 36 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań wskazuje na przewagę gości, ale piłka nożna jest nieprzewidywalna, a każde kolejne spotkanie to nowa szansa na przełamanie. Niestety, Zawisza będzie musiał sobie radzić bez Jakuba Bojasa oraz Michała Graczyka, którzy z powodu kontuzji i kartek nie zagrają w tym kluczowym meczu.

Sędziowanie tego emocjonującego spotkania powierzono Sebastianowi Pakuszewskiemu z Gdańska, któremu asystować będą Bartłomiej Fila i Kamil Stadnicki. Mamy nadzieję, że ich decyzje będą sprzyjać sprawiedliwej i emocjonującej rywalizacji.

Bilety na to wydarzenie są dostępne online tylko do dziś do godziny 21:00 na stronie http://ZawiszaBydgoszcz.abilet.pl. Dla tych, którzy zdecydują się na zakup w dniu meczu, kasy stadionu otwarte zostaną o godzinie 12:00, z możliwością płatności kartą.

Dla kibiców, którzy nie będą mogli nas wspierać z trybun, przygotowaliśmy transmisję PPV na stronie https://zawiszabydgoszcz.ppv-stream.tv/. Dostęp do meczu na żywo kosztuje jedynie 20 zł.

Zachęcamy rodziny do skorzystania z oferty trybuny A, gdzie czekać będzie na Was punkt gastronomiczny. Prosimy pamiętać, że płatność możliwa jest tylko gotówką.

Dołączcie do nas na stadionie lub przed ekranami, aby wspólnie kibicować Zawiszy Bydgoszcz w meczu na szczycie. Bądźmy razem, by wspierać naszych zawodników w dążeniu do zwycięstwa!