Zawisza Bydgoszcz i Loombard razem na dłużej

Z radością informujemy, że Loombard, lider w branży lombardowej w Polsce, przedłużył swoją współpracę sponsorską z Klubem, jednocześnie zwiększając swoje zaangażowanie finansowe. Aktualna umowa obowiązuje do końca sezon 2023/24.

Loombard, będący największą siecią niezależnych lombardów w Polsce i jedną z największych w Europie, z ponad 760 punktami na terenie całego kraju, po raz kolejny potwierdza swoje zaufanie do naszego klubu i wiary w wspólne wartości oraz cele.

W ramach trwającej już trzy lata współpracy, Loombard nie tylko wspierał rozwój naszych drużyn sportowych, ale również aktywnie uczestniczył w życiu społeczności lokalnej. Obecność Loombard w Bydgoszczy, z aż ośmioma lokalizacjami, jest wyrazem głębokiego zaangażowania w rozwój miasta i regionu.

Przedłużenie współpracy oraz zwiększenie wsparcia finansowego przez Loombard to dla naszego klubu znakomita wiadomość. Pozwoli to na dalsze inwestycje w infrastrukturę, rozwój młodzieżowych talentów oraz umocnienie pozycji Zawiszy Bydgoszcz jako ważnego gracza na piłkarskiej mapie Polski.

Dziękujemy Loombard za dotychczasowe wsparcie!

Więcej o ofercie naszego sponsora: https://www.loombard.pl/