Zawisza Bydgoszcz wkracza na wirtualne boiska ORLEN ePucharu Polski

Zawisza Bydgoszcz z dumą ogłasza udział w prestiżowym ORLEN ePucharze Polski w grze EA SPORTS FC 24, organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej. Reprezentantem naszego klubu w tych emocjonujących esportowych rozgrywkach będzie Aleksander Pućka z sekcji Zawisza Bydgoszcz eSports.

ORLEN ePuchar Polski, wchodzący w swój trzeci sezon, otwiera drzwi dla wszystkich klubów piłkarskich w Polsce, niezależnie od ich poziomu rozgrywkowego. Od Ekstraklasy po najniższe klasy rozgrywkowe, każdy klub ma szansę na udział w tej ekscytującej rywalizacji. Turniej ten nie tylko promuje esport w Polsce, ale także integruje społeczność piłkarską, łącząc tradycyjną pasję do piłki nożnej z nowoczesnymi technologiami.

Zwycięzcy rozgrywek online będą mieli szansę wziąć udział w turnieju finałowym, gdzie do wygrania są karty paliwowe ORLEN o wartości 8 000 złotych. Dodatkowo, najlepsi gracze mogą otrzymać powołanie na zgrupowanie selekcyjne reprezentacji Polski w eFutbolu. To nie tylko okazja do zdobycia cennych nagród, ale także szansa na reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej.

Projekt PZPN eFutbol ma na celu wspieranie rozwoju piłki nożnej i utrzymanie zainteresowania tą dyscypliną wśród fanów gier komputerowych i konsolowych. Reprezentacja Polski w eFutbolu może pochwalić się tytułem wicemistrzów Europy oraz wicemistrzów świata, co świadczy o wysokim poziomie polskiego eFutbolu.

16 grudnia 2023 roku sekcja esportowa Zawiszy Bydgoszcz będzie obchodzić swoje czwarte urodziny. Udział w ORLEN ePucharze Polski jest doskonałą okazją do świętowania tej rocznicy, pokazując nasze zaangażowanie w rozwój esportu i piłki nożnej.

Zapraszamy do śledzenia naszych poczynań w ORLEN ePucharze Polski oraz do kibicowania Aleksandrowi Pućce, który będzie reprezentował barwy Zawiszy Bydgoszcz na wirtualnych boiskach.