Zawisza nie ustępuje w walce! Remis z Pogonią Nowe Skalmierzyce

fot. M. Nowacki

W 9. kolejce sezonu 2023/2024 Zawisza Bydgoszcz stanął twarzą w twarz z Pogonią Nowe Skalmierzyce. Mimo wielu okazji i zaciętej rywalizacji, spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

[event_blocks id=”21031″ title=”” event=”” team=”82″ league=”121″ season=”0″ venue=”0″ status=”default” format=”default” date=”0″ date_from=”default” date_to=”default” date_past=”” date_future=”” date_relative=”0″ day=”9″ number=”1″ orderby=”default” order=”default” show_all_events_link=”0″ align=”null”]

Bydgoszczanie dwukrotnie odrabiali straty, pokazując charakter i determinację. Bramki dla Zawiszy zdobyli Jakub Bojas oraz Adam Paliwoda, które pozwoliły drużynie wrócić do gry i zremisować spotkanie. W składzie Zawiszy zagrali: Oczkowski – Nowak (46. Pachnik), Maciejewski, Paliwoda, Sławek – Dahms (46. Leonowicz), Graczyk, Sochań (69. Kona) – Sanocki (69. Okuniewicz), Bojas (81. Rugowski), Koziara.

Po tym remisie Zawisza zajmuje 7. miejsce w tabeli. Teraz czas na regenerację i przygotowanie do kolejnych wyzwań. Następny mecz ligowy to starcie ze Stolemem Gniewino, które odbędzie się w niedzielę, 1. października. Wierzymy w naszych zawodników i jesteśmy pewni, że kolejne mecze przyniosą nam wiele radości!