Artur Cielasiński trenerem „dwójki”. Cyprian Maciejewski asystentem.

fot. MAK - Paweł Drozdowicz

Informujemy, że nowym trenerem zespołu rezerw Zawiszy Bydgoszcz został Artur Cielasiński. Artur Cielasiński do tej pory pełnił funkcję asystenta trenera Piotra Kołca w pierwszym zespole. Jego asystentem będzie Cyprian Maciejewski, który przez ostatnie kilka miesięcy przyglądał się pracy przy zespole seniorskim, zdobywając cenne doświadczenie.

Artur Cielasiński, 37-letni wychowanek i długoletni zawodnik Zawiszy, zakończył swoją piłkarską karierę w grudniu 2020 roku. Od tego czasu z powodzeniem pełnił rolę trenera rocznika 2005 Zawiszy Bydgoszcz, z którym awansował i utrzymał się w Centralnej Lidze Juniorów U-17. W czerwcu 2022 roku został asystentem pierwszego trenera, gdzie jego zaangażowanie i profesjonalizm zostały docenione przez Klub.

Na stanowisku trenera rezerw Artur Cielasiński zastąpi Andrieja Kononenko. W nadchodzącym sezonie 2024/25 Zawisza II Bydgoszcz będzie rywalizował na boiskach ligi okręgowej.

Życzymy Arturowi Cielasińskiemu oraz Cyprianowi Maciejewskiemu powodzenia i sukcesów w pracy z młodymi piłkarzami Zawiszy. Wierzymy, że ich wiedza i doświadczenie przyczynią się do dalszego rozwoju zespołu oraz osiągnięcia wielu sukcesów sportowych.

Zapraszamy do śledzenia postępów naszych rezerw i kibicowania drużynie w nadchodzącym sezonie!