KOMUNIKAT w sprawie biletów na mecz z Lechem Poznań

Informujemy, że na dzień dzisiejszy zakończyła się sprzedaż internetowa biletów na mecz 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski pomiędzy Zawiszą Bydgoszcz a Lechem Poznań, który odbędzie się 31 października 2023 roku o godzinie 21:00 na Stadionie Zawiszy przy ul. Gdańskiej 163.

Wszystkie bilety dostępne w sprzedaży internetowej na stronie ZawiszaBydgoszcz.abilet.pl zostały wyprzedane.

Mamy jednak dobre wieści dla kibiców, którzy nie zdążyli zakupić biletów online! Decyzją zarządu Stowarzyszenia Piłkarskiego Zawisza, jutro, 23 października (poniedziałek), do sprzedaży internetowej zostaną wprowadzone bilety, które nie zostały sprzedane w kasie stadionu w sobotę 21 października podczas meczu z Vinetą Wolin. Będzie dostępnych około 700 biletów na różne sektory trybuny A i B.

Pragniemy podkreślić, że ze względów organizacyjnych klub nie ma możliwości zwiększenia dostępnej puli biletów, która wynosiła 14 tysięcy (10 tysięcy dla kibiców Zawiszy i 4 tysiące dla sympatyków Lecha).

Jeżeli wszystkie bilety, które jutro wrócą do sprzedaży internetowej, zostaną zakupione, to zapowiadana wcześniej sprzedaż w kasie stadionu w dniach 30 i 31 października nie odbędzie się.

Zachęcamy do śledzenia oficjalnej strony klubu oraz mediów społecznościowych Zawiszy Bydgoszcz, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami.