Nabory do drugiej drużyny seniorów Zawiszy Bydgoszcz

W związku z realizacją planu odtworzenia pełnej drabinki szkoleniowej Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza zaprasza piłkarzy z roczników 2003, 2004 i 2005 do drugiej drużyny seniorów Zawiszy Bydgoszcz.

Zgodnie z długofalową koncepcją rozwoju Klubu, drużyna rezerw stanowić będzie bezpośrednie zaplecze pierwszego zespołu seniorów Zawiszy Bydgoszcz, a jej kadrę mają tworzyć wychowankowie i najbardziej utalentowani młodzi piłkarze z regionu.

Zapraszamy piłkarzy, ambitnych, gotowych na wyzwania, którzy chcą kontynuować karierę  reprezentując barwy Zawiszy Bydgoszcz.

Zawisza Bydgoszcz stawia na indywidualny rozwój każdego młodego zawodnika, proponując ścieżkę rozwoju opartą o najlepszą bazę treningową w regionie oraz doświadczoną, posiadającą wysokie kwalifikację kadrę trenerską. W zamian oczekujemy zaangażowania i chęci sportowego awansu, zarówno indywidualnego jak i tego z drużyną.

Jeżeli jesteś gotowy zrobić kolejny krok w kierunku profesjonalnej piłki nożnej, nie boisz się ciężkiej pracy i chcesz realizować swoje sportowe ambicje – zapraszamy !

Terminarz:

12-16.06.2022 – składanie i rejestracja zgłoszeń,

17.06.2022 – potwierdzenie udziału w testach i zaproszenie (ze szczegółowym planem pobytu).

21.06.2022 – TEST MECZ

Prosimy o wypełnienie  formularza zgłoszeniowego!

Kontakt i informacje: 693 139 604