Nabory do drużyny Zawiszy Bydgoszcz – CLJ U-17 + TEST MECZ

Zapraszamy zawodników rocznika 2006 i młodszych do wzięcia udziału naborach uzupełniających do zespołu Zawiszy Bydgoszcz, występującego  w sezonie 2022/2023 w Centralnej Lidze Juniorów U-17.

Zawisza Bydgoszcz to największa piłkarska marka w województwie Kujawsko-Pomorskim z bogatą historią i rzeszą wiernych fanów!

Prawo do gry w centralnej, najwyższej klasie rozgrywkowej juniorów w Polsce, Zawisza Bydgoszcz wywalczył wiosną 2022 roku, w rywalizacji z czołowymi klubami w naszym kraju,  m.in. Lechem Poznań, Wartą Poznań, Lechią Gdańsk i Pogonią Szczecin.

W związku z reformą rozgrywek CLJ przed drużyną Zawiszy Bydgoszcz sezon, który zapowiada się ekscytująco. Rozgrywki w systemie jesień – wiosna, 16 drużyn w grupie, w tym Lech Poznań, Warta Poznań, Lechia Gdańsk, Pogoń Szczecin, FASE Szczecin, Zagłębie Lubin, Raków Częstochowa, Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław, Zagłębie Sosnowiec, Odra Opole i 4 drużyny wyłonione w barażach, w sumie 30 meczów, ale przede wszystkim wyjątkowa możliwość piłkarskiego rozwoju.

Jeżeli jesteś ambitny, wierzysz w swoje piłkarskie umiejętności, nie boisz się ciężkiej pracy i jesteś  gotowy podjąć z nami to wyzwanie – zapraszamy.

Zawisza Bydgoszcz zapewnia m.in.:

  • najlepszą bazę treningową w regionie,
  • doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę trenerską
  • profesjonalną obsługę medyczną i fizjoterapeutyczną,
  • treningi indywidualne, motoryczne, formacyjne i mentalne,
  • stałą analizę rozwoju zawodnika pod kątem gry w drużynie seniorów

Uwaga.

W przypadku zakwalifikowania do drużyny, zawodnik będzie miał możliwość wyjazdu  na obóz przygotowawczy, który odbędzie się w terminie 24-30.07.2022 r.  w jednym z najlepszych piłkarskich ośrodków treningowych w Polsce – hotel Mistral w Gniewinie.

Terminarz:

09-16.06.2022 – przesyłanie i rejestracja zgłoszeń,

17.06.2022 – potwierdzenie udziału w testach i zaproszenie (ze szczegółowym planem pobytu).

22.06.2022 – TEST MECZ

Prosimy o wypełnienie  formularza zgłoszeniowego!

Główny Sponsor Drużyn Młodzieżowych: