Nasi zawodnicy w etapie wojewódzkim Turnieju Gry 1×1!

Dwójka naszych młodych zawodników, Nataniel Dudzik (rocznik 2014) oraz Marcin Lubiński (rocznik 2013), awansowali do etapu wojewódzkiego Turnieju Gry 1×1. To ogromne wyróżnienie dla naszych piłkarzy, którzy wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami i determinacją na boisku.

Turniej Gry 1×1 to inicjatywa mająca na celu przede wszystkim promocję indywidualnych zdolności zawodników, kształtowanie ich odwagi na boisku oraz zwrócenie uwagi trenerom klubowym pracującym z dziećmi na fundamentalne znaczenie tego elementu sztuki piłkarskiej. Dzięki takim turniejom młodzi piłkarze mają możliwość rozwijania swoich umiejętności i pokazania swojego talentu na szerszym forum.

Chcielibyśmy również wyróżnić Marka Grzybowskiego (rocznik 2016) oraz Marko Narytnyka (rocznik 2015), którzy dzielnie walczyli w turnieju. Mimo że nie udało im się przejść dalej, pokazali wielką determinację i zaangażowanie, które są niezwykle cenne w rozwoju młodego sportowca.

Gratulujemy Natanielowi i Marcinowi awansu i życzymy powodzenia w kolejnych etapach turnieju. Jesteśmy dumni z naszych zawodników i czekamy na kolejne sportowe sukcesy!