Pojedynek rezerw w Świeciu

Przed zespołem rezerw kolejny mecz wyjazdowy w rundzie wiosennej. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu będzie druga drużyna Wdy Świecie.

Wda II Świecie zajmuje aktualnie dziesiąte miejsce w tabeli A klasy z dorobkiem 19 punktów w 16 rozegranych meczach. W spotkaniach rozgrywanych na własnym boisku zawodnicy rezerw Wdy zanotowali cztery zwycięstwa, ponieśli trzy porażki i jeden mecz zremisowali. Zespół ze Świecia stracił najwięcej bramek ze wszystkich drużyn grupy I A klasy – aż 58 razy przeciwnicy pokonywali bramkarza naszego sobotniego rywala. Na bilans ten znacząco wpłynęli zawodnicy Zawiszy, którzy w meczu rozgrywanym w rundzie jesiennej pokonali Wdę II Świecie 10:0.

Zespół Zawiszy w wiosennych rozgrywkach zdobył 7 punktów w 3 meczach, uzyskując przy tym bilans bramkowy 12:2. To dobry prognostyk przed najbliższym meczem. Przy zachowaniu skuteczności z poprzednich spotkań bydgoszczanie nie powinni mieć kłopotu z wywalczeniem korzystnego wyniku. Aktualnie rezerwy zajmują w tabeli A klasy drugie miejsce z dorobkiem 37 punktów w 17 rozegranych meczach. Zawiszacy zdobyli już w rozgrywkach 58 bramek i są drugą siłą ofensywną w lidze; średnia bramek zdobytych w jednym meczu to 3,4.

Mecz z rezerwami Wdy Świecie odbędzie się w sobotę 1 kwietnia o godzinie 15.00.