Zawisza lepszy w meczu rezerw

Kolejne zwycięstwo w A-klasowych rozgrywkach odniósł zespół rezerw pokonując na wyjeździe drużynę Wdy II Świecie 3:1.

Nasz zespół wystąpił w składzie:

Prus – Kuś (75’ Szczepaniak), Dobek (kapitan), Michalski, Pachnik – Bakuniak, Michewicz (80’ Gorzycki), Sass (80’ Radoszko), Semeniuk (25’ Majer), Słoniecki – Leonowicz (80’ Kostrzewski)

Wszystkie trzy bramki dla naszego zespołu zdobył Wiktor Majer.

W pierwszej połowie spotkania nasi zawodnicy mieli kilka okazji do zdobycia bramki. Akcje prowadzone zarówno środkiem boiska jak i bocznymi sektorami nie przyniosły jednak efektu. Na przerwę obie drużyny schodziły bez zdobyczy bramkowych. W drugiej połowie Zawiszacy dopięli wreszcie swego. Wynik spotkania otworzył Wiktor Majer, który wszedł na boisko z ławki rezerwowych już w 25 minucie spotkania w następstwie kontuzji Oskara Semeniuka. Po zdobyciu pierwszej bramki nasi zawodnicy dążyli do podwyższenia rezultatu. I udało się zdobyć kolejne dwie bramki, znów za sprawą Wiktora Majera, który dwukrotnie wykorzystał rzuty karne. Pod koniec spotkania honorową bramkę zdobyli zawodnicy ze Świecia.

Oto jak spotkanie podsumował bohater meczu – Wiktor Majer:

„Bardzo cieszy wygrana zespołu. Zdominowaliśmy środek pola i cały mecz. Gra toczyła się pod nasze dyktando. Cieszę się również ze strzelonego hat-tricka, daje on mi motywację do dalszej pracy. Jako zespół musimy ciężko pracować, żeby znów zdobyć trzy punkty.”

W kolejnej kolejce mecz na szczycie – bydgoszczanie podejmą na własnym boisku lidera rozgrywek, zespół Tarpana Mrocza.