MOJE KONTO
Polityka Prywatności
Regulamin Sklepu Internetowego
Seniorzy

Poznaliśmy terminarz III ligi II grupy

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz III ligi II grupy. W pierwszej kolejce sezonu 2021/22 zagramy z Jarotą Jarocin. Mecz rozegrany zostanie 7. lub 8. sierpnia na stadionie przy ul. Gdańskiej 163.

Kolejka 1 – 7-8 sierpnia
Pogoń Nowe Skalmierzyce Unia Janikowo
Bałtyk Koszalin Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska Błękitni Stargard
KP Starogard Gdański Pogoń II Szczecin
Stolem Gniewino GKS Przodkowo
Świt Skolwin (Szczecin) Kotwica Kołobrzeg
Kluczevia Stargard Olimpia Grudziądz
Bałtyk Gdynia Sokół Kleczew
Zawisza Bydgoszcz Jarota Jarocin

Kolejka 2 – 14-15 sierpnia

Unia Janikowo Jarota Jarocin
Sokół Kleczew Zawisza Bydgoszcz
Olimpia Grudziądz Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg Kluczevia Stargard
GKS Przodkowo Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń II Szczecin Stolem Gniewino
Błękitni Stargard KP Starogard Gdański
Elana Toruń Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń Nowe Skalmierzyce Bałtyk Koszalin

Kolejka 3 – 18 sierpnia

Bałtyk Koszalin Unia Janikowo
Polonia Środa Wielkopolska Pogoń Nowe Skalmierzyce
KP Starogard Gdański Elana Toruń
Stolem Gniewino Błękitni Stargard
Świt Skolwin (Szczecin) Pogoń II Szczecin
Kluczevia Stargard GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia Kotwica Kołobrzeg
Zawisza Bydgoszcz Olimpia Grudziądz
Jarota Jarocin Sokół Kleczew

Kolejka 4 – 21-22 sierpnia

Unia Janikowo Sokół Kleczew
Olimpia Grudziądz Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg Zawisza Bydgoszcz
GKS Przodkowo Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin Kluczevia Stargard
Błękitni Stargard Świt Skolwin (Szczecin)
Elana Toruń Stolem Gniewino
Pogoń Nowe Skalmierzyce KP Starogard Gdański
Bałtyk Koszalin Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 5 – 28-29 sierpnia

Polonia Środa Wielkopolska Unia Janikowo
KP Starogard Gdański Bałtyk Koszalin
Stolem Gniewino Pogoń Nowe Skalmierzyce
Świt Skolwin (Szczecin) Elana Toruń
Kluczevia Stargard Błękitni Stargard
Bałtyk Gdynia Pogoń II Szczecin
Zawisza Bydgoszcz GKS Przodkowo
Jarota Jarocin Kotwica Kołobrzeg
Sokół Kleczew Olimpia Grudziądz

Kolejka 6 – 4-5 września

Unia Janikowo Olimpia Grudziądz
Kotwica Kołobrzeg Sokół Kleczew
GKS Przodkowo Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard Bałtyk Gdynia
Elana Toruń Kluczevia Stargard
Pogoń Nowe Skalmierzyce Świt Skolwin (Szczecin)
Bałtyk Koszalin Stolem Gniewino
Polonia Środa Wielkopolska KP Starogard Gdański

Kolejka 7 – 8 września

KP Starogard Gdański Unia Janikowo
Stolem Gniewino Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin (Szczecin) Bałtyk Koszalin
Kluczevia Stargard Pogoń Nowe Skalmierzyce
Bałtyk Gdynia Elana Toruń
Zawisza Bydgoszcz Błękitni Stargard
Jarota Jarocin Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew GKS Przodkowo
Olimpia Grudziądz Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 8 – 11-12 września

Unia Janikowo Kotwica Kołobrzeg
GKS Przodkowo Olimpia Grudziądz
Pogoń II Szczecin Sokół Kleczew
Błękitni Stargard Jarota Jarocin
Elana Toruń Zawisza Bydgoszcz
Pogoń Nowe Skalmierzyce Bałtyk Gdynia
Bałtyk Koszalin Kluczevia Stargard
Polonia Środa Wielkopolska Świt Skolwin (Szczecin)
KP Starogard Gdański Stolem Gniewino

Kolejka 9 – 18-19 września

Stolem Gniewino Unia Janikowo
Świt Skolwin (Szczecin) KP Starogard Gdański
Kluczevia Stargard Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Gdynia Bałtyk Koszalin
Zawisza Bydgoszcz Pogoń Nowe Skalmierzyce
Jarota Jarocin Elana Toruń
Sokół Kleczew Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg GKS Przodkowo

Kolejka 10 – 25-26 września

Unia Janikowo GKS Przodkowo
Pogoń II Szczecin Kotwica Kołobrzeg
Błękitni Stargard Olimpia Grudziądz
Elana Toruń Sokół Kleczew
Pogoń Nowe Skalmierzyce Jarota Jarocin
Bałtyk Koszalin Zawisza Bydgoszcz
Polonia Środa Wielkopolska Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański Kluczevia Stargard
Stolem Gniewino Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 11 – 2-3 października

Świt Skolwin (Szczecin) Unia Janikowo
Kluczevia Stargard Stolem Gniewino
Bałtyk Gdynia KP Starogard Gdański
Zawisza Bydgoszcz Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew Pogoń Nowe Skalmierzyce
Olimpia Grudziądz Elana Toruń
Kotwica Kołobrzeg Błękitni Stargard
GKS Przodkowo Pogoń II Szczecin

Kolejka 12 – 9-10 października

Unia Janikowo Pogoń II Szczecin
Błękitni Stargard GKS Przodkowo
Elana Toruń Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Nowe Skalmierzyce Olimpia Grudziądz
Bałtyk Koszalin Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański Zawisza Bydgoszcz
Stolem Gniewino Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin (Szczecin) Kluczevia Stargard

Kolejka 13 – 16-17 października

Kluczevia Stargard Unia Janikowo
Bałtyk Gdynia Świt Skolwin (Szczecin)
Zawisza Bydgoszcz Stolem Gniewino
Jarota Jarocin KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew Polonia Środa Wielkopolska
Olimpia Grudziądz Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg Pogoń Nowe Skalmierzyce
GKS Przodkowo Elana Toruń
Pogoń II Szczecin Błękitni Stargard

Kolejka 14 – 23-24 października

Unia Janikowo Błękitni Stargard
Elana Toruń Pogoń II Szczecin
Pogoń Nowe Skalmierzyce GKS Przodkowo
Bałtyk Koszalin Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska Olimpia Grudziądz
KP Starogard Gdański Sokół Kleczew
Stolem Gniewino Jarota Jarocin
Świt Skolwin (Szczecin) Zawisza Bydgoszcz
Kluczevia Stargard Bałtyk Gdynia

Kolejka 15 – 30-31 października

Bałtyk Gdynia Unia Janikowo
Zawisza Bydgoszcz Kluczevia Stargard
Jarota Jarocin Świt Skolwin (Szczecin)
Sokół Kleczew Stolem Gniewino
Olimpia Grudziądz KP Starogard Gdański
Kotwica Kołobrzeg Polonia Środa Wielkopolska
GKS Przodkowo Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin Pogoń Nowe Skalmierzyce
Błękitni Stargard Elana Toruń

Kolejka 16 – 6-7 listopada

Unia Janikowo Elana Toruń
Pogoń Nowe Skalmierzyce Błękitni Stargard
Bałtyk Koszalin Pogoń II Szczecin
Polonia Środa Wielkopolska GKS Przodkowo
KP Starogard Gdański Kotwica Kołobrzeg
Stolem Gniewino Olimpia Grudziądz
Świt Skolwin (Szczecin) Sokół Kleczew
Kluczevia Stargard Jarota Jarocin
Bałtyk Gdynia Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 17 – 13-14 listopada

Zawisza Bydgoszcz Unia Janikowo
Jarota Jarocin Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew Kluczevia Stargard
Olimpia Grudziądz Świt Skolwin (Szczecin)
Kotwica Kołobrzeg Stolem Gniewino
GKS Przodkowo KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin Polonia Środa Wielkopolska
Błękitni Stargard Bałtyk Koszalin
Elana Toruń Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kolejka 18 – 20-21 listopada

Unia Janikowo Pogoń Nowe Skalmierzyce
Elana Toruń Bałtyk Koszalin
Błękitni Stargard Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń II Szczecin KP Starogard Gdański
GKS Przodkowo Stolem Gniewino
Kotwica Kołobrzeg Świt Skolwin (Szczecin)
Olimpia Grudziądz Kluczevia Stargard
Sokół Kleczew Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin Zawisza Bydgoszcz

Kolejka 19 – 12-13 marca

Jarota Jarocin Unia Janikowo
Zawisza Bydgoszcz Sokół Kleczew
Bałtyk Gdynia Olimpia Grudziądz
Kluczevia Stargard Kotwica Kołobrzeg
Świt Skolwin (Szczecin) GKS Przodkowo
Stolem Gniewino Pogoń II Szczecin
KP Starogard Gdański Błękitni Stargard
Polonia Środa Wielkopolska Elana Toruń
Bałtyk Koszalin Pogoń Nowe Skalmierzyce

Kolejka 20 – 19-20 marca

Unia Janikowo Bałtyk Koszalin
Pogoń Nowe Skalmierzyce Polonia Środa Wielkopolska
Elana Toruń KP Starogard Gdański
Błękitni Stargard Stolem Gniewino
Pogoń II Szczecin Świt Skolwin (Szczecin)
GKS Przodkowo Kluczevia Stargard
Kotwica Kołobrzeg Bałtyk Gdynia
Olimpia Grudziądz Zawisza Bydgoszcz
Sokół Kleczew Jarota Jarocin

Kolejka 21 – 26-27 marca

Sokół Kleczew Unia Janikowo
Jarota Jarocin Olimpia Grudziądz
Zawisza Bydgoszcz Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia GKS Przodkowo
Kluczevia Stargard Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin (Szczecin) Błękitni Stargard
Stolem Gniewino Elana Toruń
KP Starogard Gdański Pogoń Nowe Skalmierzyce
Polonia Środa Wielkopolska Bałtyk Koszalin

Kolejka 22 – 2-3 kwietnia

Unia Janikowo Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Koszalin KP Starogard Gdański
Pogoń Nowe Skalmierzyce Stolem Gniewino
Elana Toruń Świt Skolwin (Szczecin)
Błękitni Stargard Kluczevia Stargard
Pogoń II Szczecin Bałtyk Gdynia
GKS Przodkowo Zawisza Bydgoszcz
Kotwica Kołobrzeg Jarota Jarocin
Olimpia Grudziądz Sokół Kleczew

Kolejka 23 – 9-10 kwietnia

Olimpia Grudziądz Unia Janikowo
Sokół Kleczew Kotwica Kołobrzeg
Jarota Jarocin GKS Przodkowo
Zawisza Bydgoszcz Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia Błękitni Stargard
Kluczevia Stargard Elana Toruń
Świt Skolwin (Szczecin) Pogoń Nowe Skalmierzyce
Stolem Gniewino Bałtyk Koszalin
KP Starogard Gdański Polonia Środa Wielkopolska

Kolejka 24 – 16 kwietnia

Unia Janikowo KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wielkopolska Stolem Gniewino
Bałtyk Koszalin Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń Nowe Skalmierzyce Kluczevia Stargard
Elana Toruń Bałtyk Gdynia
Błękitni Stargard Zawisza Bydgoszcz
Pogoń II Szczecin Jarota Jarocin
GKS Przodkowo Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg Olimpia Grudziądz

Kolejka 25 – 23-24 kwietnia

Kotwica Kołobrzeg Unia Janikowo
Olimpia Grudziądz GKS Przodkowo
Sokół Kleczew Pogoń II Szczecin
Jarota Jarocin Błękitni Stargard
Zawisza Bydgoszcz Elana Toruń
Bałtyk Gdynia Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kluczevia Stargard Bałtyk Koszalin
Świt Skolwin (Szczecin) Polonia Środa Wielkopolska
Stolem Gniewino KP Starogard Gdański

Kolejka 26 – 27 kwietnia

Unia Janikowo Stolem Gniewino
KP Starogard Gdański Świt Skolwin (Szczecin)
Polonia Środa Wielkopolska Kluczevia Stargard
Bałtyk Koszalin Bałtyk Gdynia
Pogoń Nowe Skalmierzyce Zawisza Bydgoszcz
Elana Toruń Jarota Jarocin
Błękitni Stargard Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin Olimpia Grudziądz
GKS Przodkowo Kotwica Kołobrzeg

Kolejka 27 – 30 kwietnia-1 maja

GKS Przodkowo Unia Janikowo
Kotwica Kołobrzeg Pogoń II Szczecin
Olimpia Grudziądz Błękitni Stargard
Sokół Kleczew Elana Toruń
Jarota Jarocin Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia Polonia Środa Wielkopolska
Kluczevia Stargard KP Starogard Gdański
Świt Skolwin (Szczecin) Stolem Gniewino

Kolejka 28 – 7-8 maja

Unia Janikowo Świt Skolwin (Szczecin)
Stolem Gniewino Kluczevia Stargard
KP Starogard Gdański Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Koszalin Jarota Jarocin
Pogoń Nowe Skalmierzyce Sokół Kleczew
Elana Toruń Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin GKS Przodkowo

Kolejka 29 – 14-15 maja

Pogoń II Szczecin Unia Janikowo
GKS Przodkowo Błękitni Stargard
Kotwica Kołobrzeg Elana Toruń
Olimpia Grudziądz Pogoń Nowe Skalmierzyce
Sokół Kleczew Bałtyk Koszalin
Jarota Jarocin Polonia Środa Wielkopolska
Zawisza Bydgoszcz KP Starogard Gdański
Bałtyk Gdynia Stolem Gniewino
Kluczevia Stargard Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 30 – 21-22 maja

Unia Janikowo Kluczevia Stargard
Świt Skolwin (Szczecin) Bałtyk Gdynia
Stolem Gniewino Zawisza Bydgoszcz
KP Starogard Gdański Jarota Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin Olimpia Grudziądz
Pogoń Nowe Skalmierzyce Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń GKS Przodkowo
Błękitni Stargard Pogoń II Szczecin

Kolejka 31 – 28-29 maja

Błękitni Stargard Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin Elana Toruń
GKS Przodkowo Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kotwica Kołobrzeg Bałtyk Koszalin
Olimpia Grudziądz Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin Stolem Gniewino
Zawisza Bydgoszcz Świt Skolwin (Szczecin)
Bałtyk Gdynia Kluczevia Stargard

Kolejka 32 – 4-5 czerwca

Unia Janikowo Bałtyk Gdynia
Kluczevia Stargard Zawisza Bydgoszcz
Świt Skolwin (Szczecin) Jarota Jarocin
Stolem Gniewino Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański Olimpia Grudziądz
Polonia Środa Wielkopolska Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin GKS Przodkowo
Pogoń Nowe Skalmierzyce Pogoń II Szczecin
Elana Toruń Błękitni Stargard

Kolejka 33 – 11-12 czerwca

Elana Toruń Unia Janikowo
Błękitni Stargard Pogoń Nowe Skalmierzyce
Pogoń II Szczecin Bałtyk Koszalin
GKS Przodkowo Polonia Środa Wielkopolska
Kotwica Kołobrzeg KP Starogard Gdański
Olimpia Grudziądz Stolem Gniewino
Sokół Kleczew Świt Skolwin (Szczecin)
Jarota Jarocin Kluczevia Stargard
Zawisza Bydgoszcz Bałtyk Gdynia

Kolejka 34 – 18-19 czerwca

Unia Janikowo Zawisza Bydgoszcz
Bałtyk Gdynia Jarota Jarocin
Kluczevia Stargard Sokół Kleczew
Świt Skolwin (Szczecin) Olimpia Grudziądz
Stolem Gniewino Kotwica Kołobrzeg
KP Starogard Gdański GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska Pogoń II Szczecin
Bałtyk Koszalin Błękitni Stargard
Pogoń Nowe Skalmierzyce Elana Toruń