Rezerwy przegrały z liderem

fot. Łukasz Gełda

Nie udało się drużynie rezerw pokonać lidera rozgrywek A klasy. Zespół Tarpana Mrocza okazał się lepszy i zwyciężył 2:0.

[event_blocks title=”” event=”” team=”17424″ league=”172″ season=”171″ venue=”0″ status=”publish” format=”default” date=”0″ date_from=”default” date_to=”default” date_past=”” date_future=”” date_relative=”0″ day=”20″ number=”1″ orderby=”default” order=”default” show_all_events_link=”0″ align=”null”]

Nasz zespół wystąpił w składzie:

Prus – Jaskuła (46’ Kuś), Dobek – kapitan, Michalski, Pachnik – Bakuniak (75’ Potempa), Michewicz, Sacharuk (46’ Sass), Chachuła (46’ Semeniuk), Słoniecki – Leonowicz (60’ Majer)

Pierwsze 15 minut spotkania to próba opanowania środka pola przez oba zespoły. Udało się to drużynie z Mroczy, która osiągnęła przewagę i stworzyła kilka sytuacji bramkowych. Pierwsza połowa zakończyła się jednak bezbramkowym remisem. Po przerwie z impetem do ataku ruszyli Zawiszacy. To jednak zawodnikom Tarpana udało się zdobyć bramkę po akcji prawą stroną boiska. Nasi zawodnicy nie ustawali jednak w atakach. Niestety, to goście zdobyli drugą bramkę. Ambitna postawa bydgoszczan do samego końca spotkania nie została tym razem nagrodzona zdobyczą bramkową i mecz zakończył się zwycięstwem Tarpana Mrocza 2:0.

W kilku zdaniach piątkowy mecz podsumował trener naszego zespołu Paweł Kawalec:

„Z pewnością trzeba docenić grę i zaangażowanie moich chłopaków, szczególnie w drugiej połowie gdzie gra wyglądała zdecydowanie lepiej z naszej strony.

Oczywiście liczyliśmy na więcej w tym meczu, ale pracujemy dalej mamy swoje cele do zrealizowania i każdy z tych chłopaków ciężko na to  pracuje.”

Przed zespołem rezerw szansa na zwycięstwo już w sobotę 15 kwietnia, kiedy to uda się na spotkanie wyjazdowe z drużyną Gromu Osie.