Rocznik 2008 na turnieju w Łodzi

Młodzi piłkarze Zawiszy Bydgoszcz (2008 rocznik) uczestniczyli w turnieju U13 zorganizowanym z okazji 20-LECIA ZDOBYCIA ME JUNIORÓW U-18 przez reprezentację Polski, który odbył się w Łodzi na obiektach SMS im. Kazimierza Górskiego.

Zespół prowadzony przez Dawida Kierzka w pierwszym dniu rozegrał cztery spotkania.
W pierwszym meczu przegrał 1-2 z GKS Katowice, tracąc dwie bramki w ostatnich minutach spotkania. W kolejnym spotkaniu Zawisza zremisował 1-1 z gospodarzem turnieju – UKS SMS Łódź, z kolei w trzecim spotkaniu przegrał 0-4 z późniejszym zwycięzcą turnieju – Śląskiem Wrocław.

W kolejnych pojedynkach młodzi zawodnicy Zawiszy przegrali 0-1 z AKS SMS Łódź, wygrali 2-0 z GKS Katowice oraz zremisowali bezbramkowo z Koroną Kielce.

Na turnieju mieliśmy okazję zmierzyć się z czołowymi akademiami w Polsce, dzięki czemu zebraliśmy niezbędne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. Śląsk Wrocław
  2. ŁKS Łódź
  3. Lechia Gdańsk
  4. UKS SMS Łódź
  5. AKS SMS Łódź
  6. Zawisza Bydgoszcz
  7. GKS Katowice
  8. Korona Kielce

 

Zawodnicy, którzy wzięli udział w turnieju:

Grzyb Aleksander, Grządziela Jan, Paichert Tymon, Orzechowski Cyprian, Wozowicz Kosma, Laskowski Bartosz, Czkalski Paweł, Mazurkiewicz Michał, Pawłowski Filip, Hemerling Igor, Chruściński Kacper, Krzywoszyński Hubert, Góra Marcel, Rochlitz Maksymilian, Dziekan Wiktor, Andrzejewski Krzysztof, Kuffel Oskar, Stupacki Hubert.

 

Główny Sponsor Drużyn Młodzieżowych: