Rezerwy zagrają z liderem

W Bydgoszczy mecz na szczycie. Drugi w tabeli grupy I A klasy zespół rezerw podejmie lidera rozgrywek, drużynę Tarpana Mrocza.

[event_list id=”17280″ title=”” team=”17424″ league=”172″ season=”0″ venue=”0″ status=”default” format=”default” date=”0″ date_from=”default” date_to=”default” date_past=”” date_future=”” date_relative=”0″ day=”20″ number=”1″ order=”default” columns=”event,teams,time,league,venue” show_all_events_link=”0″ align=”null”]

Tarpan Mrocza zdecydowanie lideruje w rozgrywkach. Nad drużyną Zawiszy ma dziewięć punktów przewagi i jeden mecz rozegrany mniej. Drużyna z Mroczy pochwalić może się największą liczbą bramek zdobytych w rozgrywkach. Nasi najbliżsi przeciwnicy zdobyli 72 bramki, tracąc przy tym tylko 11 – najmniej w lidze.

W meczu pomiędzy zespołami Zawiszy i Tarpana rozegranym w Mroczy padł remis 3-3, a wyrównującą bramkę Zawiszacy zdobyli w ostatniej minucie spotkania. Remis z Zawiszą to jedyna strata punktowa drużyny Tarpana w rozgrywkach.

W zespole Zawiszy pełna mobilizacja. Po udanym początku rundy i ostatnim zwycięstwie 3-0 nad zespołem Wdy II Świecie w drużynie panuje bardzo dobra atmosfera. Mecz z liderem rozgrywek to spotkanie z kategorii tych, na które się czeka. Aby jednak je wygrać, należy pokazać się z najlepszej strony w każdym elemencie gry, poczynając od pełnego zaangażowania a na skuteczności kończąc. W poprzednim spotkaniu trzy bramki zdobył Wiktor Majer. Czy potwierdzi swoją formę w najbliższym meczu?

Pojedynek z Tarpanem Mrocza odbędzie się w piątek 7 kwietnia o godzinie 17.15 w Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej 163 na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Serdecznie zapraszamy!

Sponsor Główny grup młodzieżowych Zawiszy Bydgoszcz